PRACOVNÍK/ICE INSTALACE VÝSTAV [Czech Republic]

Národní galerie Praha je prestižní kulturních institucí nabízející skvělé pracovní příležitosti v oblasti umění a kultury. Máme rozmanitý tým přibližně 240 zaměstnanců nejrůznějších profesí včetně kurátorů, restaurátorů, vědeckých pracovníků, administrativních pracovníků a techniků. Tuto rozmanitost považujeme za klíčovou jak úspěšně spravovat a prezentovat nejvýznamnější sbírky výtvarného umění v ČR.
Národní galerie Praha spravuje významné památkově chráněné objekty, které představují fascinující pracovní prostředí. Jako člen našeho týmu budete mít možnost pracovat s lidmi, kteří sdílejí vaši vášeň pro umění a kulturu.
Práce v Národní galerii Praha nabízí výbornou příležitost pro rozvoj vaší kariéry a osobního růstu v oblasti umění a kultury. Přidejte se k nám a staňte se součástí našeho týmu tvořivých lidí.
Přidejte se k nám

PRACOVNÍK/NICE INSTALACÍ VÝSTAV

Hledáme manuálně zručného/ou kolegu/yni se vztahem k umění do instalační skupiny výstavního oddělení.

NÁPLŇ PRÁCE

  • instalování a aranžování výstavního mobiliáře a uměleckých děl
  • výroba výstavních prvků – převážně truhlářské výrobky
  • odborné balení a transport uměleckých děl
  • práce spojené s odborným uložením děl v součinnosti s ostatními kolegy
  • spolupráce při výstavních projektech, údržba výstav a stálých expozic
  • montážní, natěračské a čalounické práce

CO OČEKÁVÁME

  • zkušenost s instalací výstav
  • manuální zručnost
  • přehled o nových technologických postupech v oboru
  • lešenářské zkoušky a školení práce ve výškách – výhodou
  • základní znalost práce na počítači - výhodou
  • dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost
  • spolehlivost, preciznost a samostatnost v plnění úkolů
  • pozitivní vztah k činnosti galerie

CO NABÍZÍME

  • zajímavou práci v prestižní kulturní instituci
  • inspirativní pracovní prostředí
  • benefity: 5 týdnů dovolené, 6 dnů sick days, stravenky, MultiSport kartu, jazykové kurzy, příspěvek na penzijní připojištění, volný vstup do expozic NGP a dalších kulturních institucí
  • práce na plný úvazek
  • finanční ohodnocení 30.000—33.000 Kč (8. platová třída + osobní ohodnocení)
  • nástup možný od 1.10.2023

Máte zájem dozvědět se víc o této pozici? Pošlete nám svůj životopis a pár slov o sobě (co umíte, co vás baví, co máte rádi) nejpozději do 10. 9. 2023.

Kontakt
Národní galerie v Praze
Petra Němcová

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال