Pályakezdő és Tapasztalt Mérnökök [Hungary]

Elvárt képességek

TÁRGYALÓKÉPES ANGOL

PRECÍZ MUNKAVÉGZÉS

ÖNÁLLÓ MUNKAVÉGZÉS

Rövid leírás

Esélyünk nyílt arra, hogy lehetőséget biztosítsunk pályakezdő és tapasztalt mérnökök számára is. Tudjuk, hogy nehéz elindulni a szakmában, ezért szeretnénk ezt megkönnyíteni ezzel a lehetőséggel. Amennyiben pedig tapasztalt mérnökként a fejlődés a célod, a manageri szint egy karnyújtásnyira lehet!

!A pozícióhoz szálláslehetőség és céges busz is igényelhető, ezért nem számít, honnan érkezel!

Milyen feladatok várnak a leendő kollégára?

Területek, ahol elhelyezkedhetsz:

  • Folyamatmérnökségi-,
  • Minőségbiztosítási-,
  • Automatizálási-,
  • És karbantartási.

Melyek az álláshoz tartozó elvárások?

Mérnöki végzettséged van és beszélsz angolul ez a Te lehetőséged!

Mit kínálunk?

  • Nagyszerű bónusz (13.,14. havi és teljesítmény alapú)
  • Cafeteria
  • Képzések, és tréningek (pl. ingyenes nyelvi képzések: angol, német, ukrán, koreai)
  • Ingyenes szálláslehetőség
  • Bejárási támogatás (30 ft/km) / ingyenes céges buszjárat
  • Sportolási lehetőség a cég edzőtermébe
  • Kiutazási lehetőség a vállalat külföldi gyáraiba (USA, Kína, Korea, Anglia stb.)
  • Rugalmas munkaidő

A pozícióhoz kapcsolódó egyéb információk:

Lokáció: Göd

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال